Kniha Jennifer

Úryvek z knihy jennifer- 2.část

30. června 2009 v 18:07 | Domi
Úryvek je z části knihy, kde se popisuje konkurz na Přátelé a jeho uchazeči.

Už od prvního konkurzu se do postavy Phoebe Buffayové zamilovala a dodala jí takové rozměry, jaké si snad ani sami scénáristé nedokázali představit. O roli se ucházela také Christiane Cavanaughová, která později propůjčila hlas slavnému prasátku Babe, ale Lisa ji okamžitě převálcovala. Tvůrci seriálu už Lisu viděli v konkurenčním Jsem do tebe blázen, takže obsadit Phoebe byl vlastně ten nejmenší problém.Komplikace vzniklé z toho, že se Lisa objevuje hned ve dvou seriálech najednou, vyřešili tím, že z oněch dvou postav udělali dvojčata. Lisa Kudrowová je tedy inteligentní brunetka, která se stala hvězdou díky tomu, že hrála když už ne hloupé, tak alespoň "pěkně výstřední" blondýny.David Schwimmer na její adresu poznamenal: "Lisa má mozek ostrý jako břitva."

Lisa a Jennifer se od sebe liší jako den a noc a Jennifer se s Lisou nikdy nesblížila tolik, jako se svými kamarády z "Kopce"; přesto s jí a Monicou chodila po celých deset let, kdy se Přátelé natáčeli, skoro každý den na oběd. Obě dvě měly za sebou psychoterapii a obě taky kouřily jako tovární komín. Lisa jednou bystře zhodnotila, v čem spočívá Jennifeřina přitažlivost: "Je emocionálně dosažitelná."

Kopírujte se ZDROJEM!

Úryvek z knihy Jennifer- 1. část

30. června 2009 v 18:06 | Domi
Úryvek z knihy Jennifer- 1. část

Tento úryvek je z kapitoly, kdy se Jennifer přestěhovala z New Yorku do Los Angeles, aby začala žít nový život.

A jednou večer, ještě než Jennifer začala pracovat na seriálu Přátelé, představila ji Kristin mladému herci, jehož pozvala na skleničku.Byl to Matthew Perry, ovšem tou dobou byl ještě velmi štíhlý.Kristinin pes ho ke všeobecnému pobavení kousl do zadní části těla, a ještě legračnější možná je, že se ten pes jmenoval Brad. Matthew a Jennifer si spolu velice rozuměli; oba byli vtipní i mimo scénu. Také oba věděli, jaké to je, když člověk netuší, odkud se zjeví další role.
Občas někde problesknou zprávy o tom, že si spolu Jennifer a Matthew (či Matty, jak mu Jennifer láskyplně říká, jako kdyby to byl nějaký huňatý pes) něco začali. Jennifer to ale popírá, tvrdí, že se k sobě vždycky chovali spíš jako bratr a sestra. Došla k rozumnému závěru, že románek s platonickým přítelem by s sebou nesl spoustu těžkostí. Nezmínila se sice o "Mattym" jménem, nicméně řekla, že má několik přitažlivých přátel mužského pohlaví, u nichž uvažovala, že by s nimi začala chodit, ale pak tu myšlenku zavrhla. Jednou někde prohlásila: "Je to prostě strašně složité. Máte kamaráda- a najednou je z něho váš přítel a vy před ním stojíte nahá!"

Kopírujte se zdrojem, sama jsem to přepisovala...
 
 

Reklama

© jennifer-aniston-fan.blog.cz | 2009