Domi

Ahojky :))

17. srpna 2009 v 10:48 | Domi
Ahoj, lidičky :)) Za chvíli jedu pryč, nakupovat, a vrátím se asi ve tři... A rozhodla jsem se, že dneska konečně přidám nějaké články o Jennifer (i shooty a tak). Jinak, přečtěte si prosím článek pod tímto, je to pro mě fakt důležité... Tak se tady odpoledne vraťe, už tady na vás možná budou čekat nějaké články :)) zatím pa

3. kolo Sonb

17. srpna 2009 v 9:37 | Domi
Ahoj! S mým blogem friends-pratele-serial.blog.cz jsem se dostala až do třetího kola Sonb! Je to pro mě moc důležité, protože je to kolo poslední, takže můžete hlasovat tady.. Pokud si napíšete do komentářů, ráda oplatím. Děkuju moc :))

Jsem tu :-)... A ještě- 2. kolo SONB...

10. srpna 2009 v 18:15 | Domi
Tak jsem zpátky doma! Snad vám moje krátká abscence nevadila... A ještě jedna zpráva- tady jsem s mýnm druhým blogem v SONB... V druhém kole. Můžete mě podpořit, díky za hlasy.

Týden pryč

4. srpna 2009 v 8:21 | Domi
Chci vám říct, že tady ode dneška týden nebudu (plus mínus den). Nevím, jestli se mi dneska podaří přednastavit nějaké šlánky, protože mám hodně na spěch... Takže se mějte fajn a za týden pá

Bla bla bla...

3. srpna 2009 v 13:47 | Domi
Omlouvám se, ale dneska už tady na blogu nebudu :-(. Vím, že jsem tady dneska ani ještě nebyla, ale já dneska vážně nemám čas... Snad to pochoppíte, nezlobte se na mě. Taky je možné, že tady od středy nebudu, ale o tom vámkdyžtak povím zítra. Snad... Ale proto, že jsem tady včera odpoledne a dneska ráno nebyla, mám omluvu! Zase nám nešel ten porsra--- net!!! Takže se nezlobte, snad se vám zítra ozvu ohledně té týdení "dovolené".

Soutěžím (s friends-pratele-serial.blog.cz), můžete hlásnout

30. července 2009 v 14:26 | Domi
Ahoj. S mým blogem friends-pratele-serial.blog.cz jsem v Sonb. POkud se vám ten blog líbí, můžete tady hlasovat... Děkuju, ráda oplatím :-)

Nejsou nápady :-(

29. července 2009 v 19:50 | Domi
Ach jo.. poslední dobou nemám co přidávat... A taky není moc času. A Jenny už tady dlouho nebyla, protože je teď často mimo domov... Ale zítra se budu snažit najít si nějaký čas i na tento blog... Počkejte si ;)
Pp, Domi

Zpátky...

30. června 2009 v 14:33 | Domi
Tak jsem se už vrátila z týdenní dovolené. Děkuju Jenny, že přidala spouttu shootů, takže tady nebylo pusto prázdno. Já jsem nic přidávat nemohla, to asi chápete, ale dneska hned přidám nějaké nové články, či obrázky, ještě nevím, co. I když mám dneska hodně práce, budu se snažit toho udělat co nejvíc.

Já ve zkratce

19. června 2009 v 16:53 | Domi
Abyste měli představu, kdo vlastně tenhle blog vlastní, tak přidávám malý dotazník.

Jméno: Dominika
Věk: 13
Škola: Základka (příští rok gympl)
Sourozenci: Ségra

Oblíbené:
Předmět: Čeština
Jídlo: Špagety
Pití: Džus
Zvíře: Pes (ten můj)
Oblečení: Rifle
Sladkost: Čokoláda
Knížka: Těch je fakt moc :-) Jsem maniak, závislák. Asi Tichá hrdost, Bílá Masajka, Pozorovatelka, Lásku,ne válku- vybrala jsem jenom ty fakt nej
Film: Nemám oblíbený, spíš jenom filmy, co se mi líbily a co se mi nelíbily :-)
Časopis: Joy, Yellow

Pro představu stačí, ne?
 
 

Reklama

© jennifer-aniston-fan.blog.cz | 2009