Září 2009

Super nový dess :)

30. září 2009 v 14:34 Blog
Fakt úžasný! A děkuju za něj Sáře, která mi ho vytvořila :) Děkuju moc... Ještě k tomu dodělám popisky... Snad ještě dneska

Jennifer Aniston nemá ráda kluky v trenkách, ale v upnutých slipech

17. září 2009 v 21:00 | Terííík |  Novinky, články

Ahojky,no..co na to říct?Každý má svůj názor a já se přidávám k Jenn,musím se ale přiznat že bych do Jenn neřela že si šije plavky sama :)
Stále mě překvapuje.


Herečka Jennifer Anistonová nechápe, proč se v médiích poslední dobou šíří kampaň proti přiléhavému pánskému spodnímu prádlu, když volné trenky a boxerky jsou podle ní doslova nechutné. Ona dává přednost pánům v upnutém bílém spodním prádle, nejraději má na chlapech klasické bílé slipy.
"Mám ráda upnuté bílé prádlo na muži. Ne boxerky! Nemám ráda boxerky," stěžovala si Jennifer na "nemožné" volné pánské trenýrky.
Sama chce začít v módě spodního prádla podnikat a začít navrhovat pro ženy. "Ráda bych vytvořila vlastní linii plavek. Pořád mám totiž problém najít vhodné plavky a nakonec to končí tak, že si sama šiju plavky. Člověk by měl mít možnost míchat spodní díly. U mužů se mi líbí surfařské šortky. Myslím, že jsou úžasné," dodala Anistonová.

© jennifer-aniston-fan.blog.cz | 2009